Doprava z letiska na letisko

Služby

Naša spoločnosť poskytuje klientom široké služby v oblasti autobusovej prepravy. Zabezpečíme Vašu pohodlnú, kvalitnú a bezpečnú medzinárodnú, vnútroštátnu dopravu či prepravu na rôzne spoločenské alebo iné akcie.

Vnútroštátna autobusová doprava

Naša spoločnosť Vás dopraví na akékoľvek miesto na území Slovenska. Ak ste sa rozhodli cestovať za dovolenkou, zájazdom či nákupmi na územie Slovenska, obráťte sa na nás a my sa postaráme o Vaše pohodlie a spokojnosť. Zabezpečíme Vám autobus so skúseným vodičom, ktorý sa postará o Vašu bezpečnosť na cestách. Spokojnosť našich cestujúcich je pre nás veľmi dôležitá, preto sa naše služby snažíme poskytnúť na čo najlepšej úrovni.

Medzinárodná autobusová doprava

Počas nášho pôsobenia sme prepravili množstvo spokojných cestujúcich, ktorí cestovali či už za svojou vysnívanou destináciou, zájazdom či športovým podujatím. Zabezpečujeme pohodlné, kvalitné a bezpečné diaľkové autobusy, ktoré disponujú modernou audio video technikou, vďaka čomu Vám spríjemníme čas cestovania. Dbáme na bezpečnosť našich klientov, preto neustále sledujeme technický stav našich autobusov. Na ceste za Vašou dovolenkovou destináciou Vám zabezpečíme taktiež služby delegátky, ktorá Vás oboznámi so zaujímavosťami jednotlivých krajín, vďaka čomu sa stane Vaša cesta zaujímavou a zábavnou.

Akcie

Pre našich klientov poskytujeme aj dopravné služby na rôzne spoločenské, firemné, školské, športové či kultúrne akcie. Zabezpečíme dopravu na Vašu svadbu a postaráme sa o prepravu hostí počas Vášho najkrajšieho dňa. Poskytneme Vám prepravu taktiež na rôzne kongresy, školenia, semináre či stretnutia. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá, preto sa snažíme pre našich klientov zabezpečiť maximálny komfort a kvalitu našich služieb.

Validate TRUSTe privacy certification
CA K-IM TOUR, Andreja Sládkoviča 5 (OC Zemplín), 07101 Michalovce
GSM.: +421 905 333 103 Email: kimtour@kimtour.sk